محل تبلیغات شما

بنامخدای بخشنده و مهربان

با عرضسلام  خدمت ریس جمهوری اسلامی ایران  آقای

درخواسترسیدگی مجوز سایت درد نیوز و اعتصاب  رومهنگار ( اعتراض ) مدیر سایت درد نیوز و اولین وبلاگ نویس ایرانی و نویسنده و محقق وشاعر و مستند سازو فعال حقوق بشر ومحیط زیست

موضوع: (مجوز سایت دردنیوز  من dardnews.ir بدهید )اعتصاب می كنم از رو مه نگاری و وبلاگنویسی و سایت خبری و مستند سازی تا زمانیكه به درخواست احقاق من رسید گی شود  اگر رسیدگی نشود از كشور مهاجرت خواهم  كرد (اا دارستانی رومه نگار و اولین وبلاگ نویسایرانی و سایت درد نیوز درایران تاسیس 1379 و فعال حقوق بشر و محیط زیست و نویسندهو محقق ( 5 كتاب مجوز و چاپ شده است )

همانندعهد  پهلوی چون معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد نمی خواهدد مجوز بدهد بنا بدستور سازماننانوشته  یكبار  رد درخواست مجوز درد نیوز را بعلت واهی رد میكند رفع نقض من در آوردی  را حل كردم  و باری دیگر اعلام شد بارها تهران رفتم تلفنی جواب نمی دهند  گفتند فتوكپی رنگی نیست در سایت  و فتوكپی  و تمام دستورات ایشان راعمل كردم  و یك كارت ملی رنگی درژرونده سایت گذشتم  با كما تعجب  باز پرونده مرا رد كردند  كارشناس  خانم عظیمی دیگر چون  بهانه ای قاجاری  و پهلوی نداشتند بر پرونده بگذارنند   بعداز ماهها پی گیریی گفتند   چون مشخصات را باید دوباره ثبت می كردی  گفتم در سایت ننوشتید  و بمن گفتید فقط  كپی كارت ملی را بگذارمكافیه   خلاصه  با اینكه در رد  پرونده خودشان دلیل ندارنند  قیچی و پارچه دست ایشان است   . دیگر تعارف دارنند  نمی خواهندهمانند  پرونده هفته نامه بمن اعلامكنند  بعلل و دستور وزارت خانه و سازمان نانوشته نمی توانیم  مجوز بدهیم  اگر مجوز نمی خواهید بمن بدیهد بنا بدستور رك  نامه رسمی كتبی بدهید  بدستور سازمان نا نوشته  به شما مجوز نمی دهیم  همانند پرونده هفته نامه آبادگران شمال در سال 1390  چرا بدروغ مارك می گذرید   من كه پروندهام تكمیل است  شما مقصر هستید  لطفا بمن كتبا ابلاغ كنید بنا بدستور سازمان نانوشته  شما صلاحیت ندارید   من وقتی فتو كپی كارت ملی  ام از روی اصلاسكن شده   واقعا خجالت نمی كشید   می نویسید كپی كارت ملی رنگی نیست  فردا  جواب خدا را چه می خواهید بدهید   فقطبروید پرونده مرا نگاه كنید می فهیمد  پرونده من بنا بدستور سازمان نانوشته رد شده نه كارت ملی  آنهم كه دروغاست .  بمن كارشناس  گفت از صفر درخواست بده رفتم  در سایت سامانهوزارت ارشاد  ثبت نام دوباره كنم   اعلام شد شماره ملی تكراری است به پشتبانی مراجعه شود   .  شماره پشتبانی نیست  وقتی به معاونت مطبوعاتی زنگ می زنی  كسی گوشی اداره را بر نمی دارد  و مراجعه حضوری می كنی  كسی تحویلت نمی گیرد  .  فقط  می گوییم مرد باشید  مستقیم بگویید بنا به دستور سازماننانوشته  نمی توانید  مجوز سایت دردنیوز مرا از 1379 فعالیت می كندبدهید ( دهها بار فیلتر كردید ) من  همیننامه بدهید  صلاحیت ندارم كافی است .

تمامكتابهایم  و11آثارم تحقیق و شعرم و كارت خبرنگاری و فیلم هایم  را آتش زدم بعنوان اعتراضتا احقاق حقم  و بعنوان اعتراض فعالیت روز نامهنگاری و سایت و وبلاگ نویسی و مستند سازی و نویسندگی و تحقیق و شاعری  را تعطیل نمودم ( یعنی اعتصاب مدنی نمودم )

ایناولین و آخرین نامه  من به مسئولان نظام درخصوص احقاق حق خواهم بود  و تا وقتی كه احقاقحق و رسیدگی نشود به عنوان یك روز نامه نگار و وبلاگ نویس  و فعال حقوق بشر ومحیطزیست  و اولین مدیران مسئول و موسسان سایت خبری  و تحلیل در ایران بعنوان اعتراض  و اعتصاب كاری رسما  از كار زومه نگاری مكتوب بعداز19 سال  و وبلاگ نویسی و سایت خبری بعداز  16 سال دست می كشم  و رسما  بعنوان اعتراض به كار  دولت جمهوری اسلامی ایران اعتصابكاری می كنم  رسما فعالیت  روز نامه نگاری  و وبلاگ نویسی و سایت خبری ملی واستانی و  شهرستانی  و همچنین نویسندگی و تحقیق و مستند سازی را تعطلیلمی كنم  تا صدور مجوز  سایت  دردنیوز dardnews.ir     ( اولین روز نامه الكترونیكی  خبری و تحلیل و حقوق بشری و محیط زیستی در ایران) رسما از امروز  اعتصاب كاری می كنم و تمامكتباهایم 5 تا سالها قبل مجوز گرفتند و شش كتابم (یعنی كلا  یازده كتابم )كه اتمام كرده بودم حاصل سالها زحمتبود كه یكی مجموعه حكایتها و اشعار اسماعیل بابا بود با كارت خبر نگاری و خودكار كارمآتش زدم و در سایت گذشتم و رسما اعتصاب كاری می كنم .

درخواستاز ریس جمهور دارم  با توجه به اینكه سازماننانوشته ای پشت پرده با پرنده سازی تاكنون زندگی ام را مختل كردند  هم در كار فرهنگی و ی و اقتصادو حتی جلوی صدور حكم شهادت پدر جانباز 65درصد بسیجی من گرفتند . (1359 تا1362 بسیجرزمنده دواطلب در جبهه بود و جانباز كار افتاده شده بود و سال 1388 برز اثرجانبازی در بیمارستان بعداز سالها وفات یافت ) تاكنون میلیاردها تومان ضرر مالی   و معنوی و روحی زدند . حالا بگذارم دهها بارشكنجه و زندانی و محاكمه بخاطر اجرای عدالت در قوه قضاییه  چون بدون سند و مدرك و پرندهسازی مرا دادگاهی می كردند بارها تبریه شدم هیچ گونه سابقه سو ی  و اجتماعی ندارم  و گواهی عدم سو پیشنه هم دریافت نمودم و حتی درشورای اسلامی روستای خودم ریس و عضو بودم دوره قبلی  مرا  ردصلاحیت با اینكه تایید را روز آخرگرفتم  مراپنچ شنبه و جمعه حصر خانگی كردند اگر از ظلم وستم واذیتو ازار و شنكجه و بنویسم هزار عریصه  جدامی خواهد   من دو درخواست از شما دارم

مشروحدرخواست :

1- صدورپروانه روز نامه الكترونیكی درد نیوز(تاسیس 1379) dardnews.ir     ( در سامانه ثبت نام معاونت مطبوعاتی  پرونده ام موجود است )  سالهاست تشكیل پرونده بهبهانه واهی  معاونت مطوبعاتی ( كمیسیون ) بمنمجوز نمی دهد  و این بار هم  با پی گیریی ها از طریق  وزارت ارشاد قرار شد  من دوبار ه یعنی تابستان1394 در سایت  سامانه درخواست صدور مجوز سایتهاثبت نام  كنم  در صدور مجوز تسریع شود    ماهها ست باز من در نویتم ودر سایت  وزارت ارشاد  ثبت نام كردم  تمام مدارك را فرستادم هر بار شكایت و درخواست رسمی  می كنم می گوینددرسایت  مشكل دارید  این بار هم دیگر  دیدند دیگر  نمی توانند اشكال تراشی كنند  دیدم در سایت در قسمت ثبت نام  من نوشتند  كارت ملی تایید نشده است

واقعا جای سوال است كارت ملی   من حتی رفتم به اداره ثبت گفت كارت ملی شما اشكالندارد دوباره   كارت ملی را اسكن  كردم  هنوزخبری نیست  و تلفنی كه در سایت زدند  جوابگو نیست  (اولین روز نامه الكترونیكی  خبری وتحلیلی و حقوق بشر و محیط زیست در ایران تاسیس 1379) زمانیكه قانون فضای مجازی  و پروانه فعالیت سایتها صادر نشده بود  من درد نیوز و سایتها آستارا نیوز و گیلان من وایران نیوز را داشتم و همه این سایت ها می شناسند خلاصه سازمان نانوشته ای  در خصو ص صدور مجوز درد نیوز  من كارشكنی می كند و دیگر  كارهایم با اینكه گواهی عدم سو. پیشنه هم دارم  در خواست هفته نامه آبادگران شمال  نمودم (پرونده ام موجود است )  سال1390   كمیسیون  صدور پروانه در معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد كتبابمن ابلاغ نمود بعلت عدم صلاحیت ( امینتی ) به شما مجوز داده نمی شود پی گیرییها بارهانمودم نتیجه نگرفتم    و سایت درد نیوز نیز بارها پی گیریی نمودم بار اولدر كمیسیون دیگر بهانه نداشتند  بعلت صلاحیت  علمی كتبا بمن ابلاغ نمودند مجوز ندادند  كه بعداز پی گیریی طبق  مقرارات وزارت ارشاد  كتابهای و سوابق روز نامه نگاری من در ارزشیابی  وزارت ارشاد (مسولش آقای عظیمی  بود ) كتبا ارزشیبابی وزارت ارشاد   بخاطر كتاب و سابقه روز نامه نگاری  برایم برابر معادل نامه دادند از تابستان1394 پرونده ام  ثبت نام كردم  هر روز یك بهانه  و آخرین بهانه در سایت ثبت نامی  كارت ملی بود .كه حل شد .   اولا  من  فعالیتوبلاگ نویسی و سایت خبری ام از قبل از قانون صدورپروانه بود  و سالها قبل از قانون فضای مجازی من فعالیت داشتمو دارم  دوما من الان مدرك تحصیلی ام حل گردیده  و چرا هربار مشكل تراشی می كنند  چرا  منكه 16 سال است روز نامه الكترونیكی در د نیوز را دارم مجوز من نمی دهند و چرا جوابگو كسی نیست چرا امنیت شغلی  نیست همین انتخابات یكی از سایت های  خبری من بنامآستارالی كه برای آستارا بود  astarali.ir    بدون تخلف و اخطار فیلتركردند و كسی جوابگو نیست در شهرستان هشتاد هزار نفری سایت آستارالی بالای 40 هزار بازدیدداشت درخواست رسیدگی و صدور  پروانه رومهالكترونیكی دردنیوز را دارم  تا مجوز داده نشود  من بخاطر نداشتن  امنیت شغلی و ظلم وستم بمن و خانواده ام   اعتصاب می كنم  رسما دست از رومه نگاری مكتوب و مجازی بر میدارم و تمام كتابهایم 5 تا مجوز سالها قبل گرفتند و شش  كتابم  بهاضافه مجموعه اشعار رو حكایتها و شعر های اسماعیل بابا  با كارت خبر نگاری و خودكارم را آتش زدم و فیلمشرا درسایت گذشتم و دست از كار كشیدم  و رسمااعتصاب  می كنم  و اگر وزارت ارشاد جوابگو نباشد  من از كشور مهاجرت خواهم كرد

دیگربلا ها  و پرونده سازی و كارشكنی سازمان  نا نوشته كه درزندگی ام را مختل كرده نیاز شد برایتان می نوشتم دارم خاطرات من با سازماننانوشته را می نویسم اخراج از هیات امنا مسجد تا محكمه بدون سند ومدرك و ربودنو حصر خانگی غیر قانونی و شكنجه و نابودی كار اقتصادیم سه مورد … به كار كه 19 سالاست مشغول بودم  بدون حكم دادگاه سازمان نانوشتهمانع شده است چون وبلاگ نویس و سایت نگار و نویسنده و شاعر آزاداندیش  و فعال حقوق بشر و محیط زیست هستم و حتی تاكنوندوبار برای تاسیس  جمعیت مدافعان حقوق بشر      و جمعیت مدافعان محیط زیست تشكیل پرونده  و تكمیل هر دو پرونده  مجوز داده نشد و حتی جلوی وام بمن گرفتند و.

با افتخاراعلام می‌کنم آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک استهیچ کس از سانسور سود نمی‌بردو سانسورچی‌ها باید بدانند دل مردم همیشه با حقیقت است دكتر محمد علی هالو

سایتهایكه از سال 1379  من تاسیس كردم و مدیر مسولشهستم تاكنون فعالیت دارم و بگذاریم كه تاكنون چندبار حماه سایبری بدون مدرك وسند فیلترشدند  وآستارالی یكماه اتس فیلتر است كسی جوابگونیست  و همه جهان مرا به اسم دكتر محمد علیهالو ( اسماعیل اسدی دارستانی  )فعال حقوق بشرو میحط زیست می شناسند .    (  قبلا ایرن نیوز یك بود كه بسرقت رفت (irannews3.ir) و    astarali.ir  آستارالی ششم اسفند 94 توسطگروه فشار فیلترشد      astara1.ir

Astaranews1.ir ---staranews.com    -gilanman.ir/       dardnews.ir

اسماعیلاسدی دارستانی    روز نامه نگار (19سال سابقه)   و اولین وبلاگ نویس و سایت خبری و حقوق بشر و محیطزیست (16سال  از سال 1379) و فعال حقوق بشرو محیط زیست و نویسنده و محقق 5 كتاب  و شاعرو درجه داربازنشسته ارتش و فرزند و برادر جانباز  و درجه دار بازنشسته نیروهای مسلح   09119812795

می خواهم گرگ چرانی كنم اسماعیل بابا

درخواست کمک مالی یک پدر بازنشسته ارتش از خیرین

تاریخچه ی عید نوروز

سایت ,مجوز ,نامه ,كه ,نمی ,كارت ,روز نامه ,حقوق بشر ,و سایت ,درد نیوز ,فعال حقوق ,بدستور سازمان نانوشته  ,مطبوعاتی وزارت ارشاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران Cynthia's memory mulmocenic neonawacho آکادمی کی پاپ وبلاگ آموزش سئو وبلاگ دوّم فیلم دارابکلا platthespwasa John's page اخبار و تازه های مدیریتی : منابع علمی ISI